Komentáře

1 Mike Mike | 17. ledna 2012 v 23:28

Jo, tak nějak to bude....

2 Jiri Vanek Jiri Vanek | E-mail | Web | 18. ledna 2012 v 0:49

Wolf je idiot!!

3 John Bok John Bok | 20. ledna 2012 v 11:18

„Jirka Wolf prošel peklem v minkovické věznici, kde byly hrozné poměry, to byla snad jedna z nejstrašnějších bolševických věznic. Poznal jsem ho krátce před převratem, když ho pustili, v té době neměl žádné výhrady. Jeho zklamalo polistopadové dění, myslel, že bude víc zviditelněno nebo zhodnoceno to jeho lidské utrpení,“ uvádí pro ParlamentníListy.cz signatář Charty 77 John Bok, nyní předseda Spolku Šalamoun.

„Jirka Wolf byl na tom zdravotně hodně špatně. Nakonec se o něj postarali nějací lidé z USA, kam byl pozván a tam se mu to zdraví zlepšilo. Ale postupem času se stával čím dál militantnější. Mluvil jsem o něm i s Danou Němcovou a ani ona ty jeho invektivy, místy nepravdy, nechápe. Protože on najednou dělá, jako by byl s Vaškem Havlem v nějakém kontaktu, ale to tak zcela pravda není,“ podotýká John Bok k Wolfovým článkům.

„Jsem také kritikem Vaška Havla ve vztahu k Čalfům a Bakalům, ale ty invektivy, které jsou až obscénní, vyprávějící o nějakých intimitách, tak musím konstatovat, že Jirka se k něčemu takovému nemohl vůbec dostat nebo u toho být, pokud by se vůbec něco takového stalo. Nevím, jestli tomu sám věří, nebo si to vymýšlí, to nedovedu posoudit,“ říká pro ParlamentníListy.cz bývalý disident.

Své tvrzení přitom dokládá na skutečnosti, že se v letech 1988 a 89 stal jakýmsi majordomem, když se Havlovým staral o byt. „A to nejen u něj, ve stejném bytě v té době bydlel i Ivan Havel se svou ženou. Proto musím konstatovat, že všechny ty věci, které Jiří píše, jsou lež. Je mi z toho trochu špatně a zároveň mi to je trochu líto, protože Juru nejsem schopen odsuzovat, protože to má – a může mě zažalovat nebo se na mě zlobit – v té hlavě trochu pomotané. Nechci ho snižovat lidsky, jeho důstojnost, ale jen to konstatuji,“ vysvětluje John Bok.

Proto je přesvědčen, že si Wolf všechno špatné, co se tu od 17. listopadu událo, personifikoval. „To dělá víc lidí, že říká, že za všechno může Václav Havel. Všechny ty chyby natlačili do jedné osoby a ten průšvih ztotožnili s ním. Z hlediska toho, co Wolf prožil a jak se po listopadu cítí odstrčený, je to i pochopitelné. O to víc mi je to líto, protože se toho budou chytat nízké a podlé duše, které budou navíc myslet, že to tak je. Přitom Jirka Wolf s Vaškem Havlem moc do styku nepřišel. Opak je pravdou,“

konstatuje pro ParlamentníListy.cz John Bok.

4 POZOR POZOR | 20. ledna 2012 v 21:22

J. Wof je také sex. úchyl:
http://hedvicek.blog.cz/0912/svoboda-nekulturni-narod-s-vaginami-na-kazdem-narozi

5 Jenda Jenda | 20. ledna 2012 v 21:24

Co všechno napsal Jiří Wolf o Václavu Havlovi:

- že podepsal spolupráci s StB

- že podepsal spolupráci s GRU

- že byl po revoluci tajně v Moskvě

- že byl homosexuál

- že jeho žena Dagmar byla příležitostná prostitutka

-------------
více o J. Wolfovi zde: http://hedvicek.unas.cz/2.htm

6 George Vanek George Vanek | E-mail | Web | 24. ledna 2012 v 13:19

Dobry den,
diky za Vas clanek Dost bylo pravdy a lasky. Wolf je neskutecny idiot. Uz pred lety jsem se s nim chytil, jeho lhani o Rybarne jak tam podavali zmrzlinu...
V 90. roce v kvetnu kdyz jsem priletel poprve ze Sydney do Prahy tak jsem mel to stesti byt na vecirku na Rybarne ktereho se zucastnila Olga Havlova
a moc dobre jsem si vsimal po tolika letech co se nabiZi k jidlu atd. Zadna zmrzlina se na Rybarne nepodavala, ty kecy Wolfa ze si tam Havel daval zmrzlinu s alkoholem me
rozcililo. Wolf ma podporu mezi emigrantama typu Hedvicka ktery zverejnuje Wolfovo bliti. Mel jsem velke vyhrady k Havlovi ale kdyz jsem cetl zpravu ze zemrel, jakoby se zastavil svet.
... A ted Wolf chce zmenit historicke udalosti, debil. Dobre jste to napsal, co s takovym nemehlem po 90. roce.
Jiri Vanek

7 Jenda Jenda | 25. ledna 2012 v 10:32

[Smazaný komentář]
Banda feťáků? Tedy i J. Wolf? Neměl náhodou J. Wolf něco společného s feťačkami?
J. Wolf je patologický lhář, který o V.H. lže kudy chodí. Některá tvrzení jsou na trestní oznámení a oprávněnému odsouzení od soudu.

Když J. Wolf tolik Havlem opovrhuje a nenávidí, proč se s ním nechal farizejsky fotit do té knížky? Proč v dnech pohřbu běhal po Praze jak pošuk, musel být ve středu událostí a u všeho, vše si fotil - opětovně si na něm přihříval svou polívčičku?... Ha?

8 Jiri Vanek Jiri Vanek | 29. ledna 2012 v 1:40

[Smazaný komentář] nejenom neodsedeli ani tyden ale oni byli vzorni obcani totalitniho Ceskoslovenska jako kojetinsko-americka svine Hedvicek ktery nenecha na Havlovi nit suchou!!!

9 Jiri Vanek Jiri Vanek | E-mail | Web | 3. února 2012 v 7:07

[Smazaný komentář] J.M.T by se v Havlovym "hotelu" po tydnu obesil.

10 Zdena Sommaruga Zdena Sommaruga | Web | 7. února 2012 v 20:59

o Wolfovi uz nechci nic slyset. je to sprostej buran a prevleckabatnik a hrabivec. pozor na takovy zly vlky.....

11 Wolf už zase blije.... Wolf už zase blije.... | 11. února 2012 v 21:47

Už si na Havlovi zase přihřívá svou nenávistně-psychopatickou polívčičku:
http://hedvicek.blog.cz/1202/verejny-zachodek-vaclava-havla

Prý: "Hajzl, hajzlík = to také znamená hanlivé označení pro  velepodvodníka, velelháře a  velelumpa!"

12 Jaroslav Jaroslav | 11. února 2012 v 21:49

[Smazaný komentář]To je práce(stránka) známého psychopata Hedvíčka(hedvicek.unas.cz)

13 Tony Tony | Web | 23. května 2013 v 13:06

Hezky napsáno, zajímavé.

14 sara sara | 2. dubna 2015 v 22:35

Neniiiiiiiii

Komentáře jsou uzavřeny.